Zabiegi usunięcia zeza

W naszej placówce wykonywane są zabiegi usunięcia zeza przez wykwalifikowanych operatorów. Okres oczekiwania na Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) wynosi około 12 miesięcy.

Oferujemy również zabiegi prywatne w cenie 3500 zł (bez dodatkowych ukrytych kosztów), termin zabiegu ustalony jest podczas wizyty.
Zabiegi wykonujemy w Rzeszowie.

Więcej informacji pod numerem telefonu 17 8539320 

Co to jest zez

Zez, znany także jako strabizm, to choroba polegająca na niepoprawnym ustawieniu gałek ocznych. Może to być spowodowane nieprawidłowym działaniem mięśni oka lub problemami z układem nerwowym. Zez może występować u dzieci i dorosłych, a jego skutki mogą obejmować szereg problemów ze wzrokiem, jak również problemy z samooceną.

Chirurgiczne Usuwanie Zeza

Operacja zeza, znana również jako chirurgiczna korekcja zeza, jest procedurą interwencyjną mającą na celu poprawę ustawienia gałek ocznych.Zez, będący niewłaściwym ustawieniem osi oczu, może prowadzić do diplopii (widzenia podwójnego) i zaburzeń percepcji przestrzeni.

Przed przystąpieniem do operacji, przeprowadza się dokładną ocenę kliniczną, uwzględniając typ i stopień zeza, refleksy oczne oraz widzenie stereoskopowe . W trakcie badania określa się zakres zabiegu chirurgicznego.

Operację zeza wykonuje się w znieczuleniu ogólnym . W naszym ośrodku u dzieci ( w ramach NFZ ) oraz u osób dorosłych ( prywatnie).

Po operacji konieczna jest wizyta kontrolna ( do 7 dni ) aby ocenić skuteczność procedury . Okres rekonwalescencji wymaga ograniczenia aktywności fizycznej ( do miesiąca od zabiegu )

Dlaczego Wybrać Naszą Klinikę?

  • Doświadczony Zespół: Nasz zespół chirurgów ocznych ma bogate doświadczenie w chirurgii usuwania zeza i innych procedurach okulistycznych.
  • Indywidualne Podejście: Każdy pacjent jest inny, dlatego nasze zabiegi są indywidualnie dostosowywane do potrzeb i charakterystyki każdej osoby.
  • Bezpieczeństwo i Nowoczesność: Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa.
  • Poprawa Jakości Życia: Nasze zabiegi pomagają pacjentom odzyskać właściwe ustawienie oczu, co przekłada się na poprawę jakości ich życia i pewności siebie.

Sprawdź naszą ofertę medyczną i skontaktuj się z nami

Scroll to Top